سامانه پیامک ما : 3000186556
عضویت / ورود اعضاء
سوالات متداول
دکترآنلاین اطلاعات همه پزشکان را دارد؟
هدف ما در ابتدا شهر تهران می‌باشد و در ادامه پزشکان سایر شهرستان‌ها را نیز اضافه خواهیم نمود. از طرفی ما صرفا یک پایگاه داده نیستیم و ارتباط ما با پزشکان در ارائه خدمات ما بسیار تاثیرگذار است و افزودن پزشکان نیاز به ایجاد این ارتباط دارد. ما کارمان را به تازگی شروع کرده‌ایم ولی همکاران ما پیوسته در حال بهبود سایت و افزودن پزشکان می‌باشند. در صورتی که پزشک هستید و تمایل به همکاری دارید لطفا قسمت ثبت‌نام پزشک را ببینید و در صورتی که به دنبال پزشک خاصی بودید و در سایت ما نیافتید لطفا قسمت معرفی پزشک را ببینید. از همکاری با شما خوشحال خواهیم شد.
 
آیا زمان‌های خالی پزشکان واقعی می باشند؟
تلاش ما این بوده است که با استفاده از تکنولوژی‌های روز و دانش ارزشمند تیممان و برقراری همکاری مناسب با پزشکان فرایند مناسبی برای وقت‌دهی اینترنتی فراهم کنیم. در نهایت با در نظر گرفتن شرایط مختلف سعی شده است زمان‌ها واقعی باشند و هم‌چنین برای اطمینان بیشتر بعد از رزرو از طریق دفتر پزشک مورد نظر شما وقت گرفته‌شده تایید خواهد شد.
 
آیا پس از گرفتن وقت نیازی به تایید وجود دارد؟
بله.
پس از رزرو، اطلاعات آن در داشبورد شما قابل مشاهده است و از طریق اس‌ام‌اس نیز به شما ارسال می‌شود. بسته به سیاست خاص هر پزشک، ساعاتی پس از رزرو از دفتر پزشک مورد نظر با شما تماس گرفته خواهد شد. در صورتی که تا 48 ساعت قبل از زمان مورد نظرتان برای مراجعه با شما تماس گرفته نشود یا در خدمات پزشک از این بابت ناهماهنگی وجود داشت لطفا از طریق ارسال پیام به مدیریت سایت، ما را در جریان قرار دهید.
 
آیا امکان کنسل کردن رزرو وجود دارد؟

بله. تمامی وقت‌هایی که شما رزرو می کنید در داشبورد شما نشان داده می‌شود و شما می‌توانید در صورت نیاز آن را کنسل کنید. مدیریت سایت از شما خواهشمند است که در رزرو وقت دقت کامل داشته باشید زیرا هر رزروی که شما انجام می‌دهید در برنامه کاری پزشک مورد نظر قرار می‌گیرد و حتی اگر بلافاصله بعد از رزرو کنسل کنید باز تداخلی در برنامه پزشک و سایت ایجاد خواهد کرد. از این رو رزرو صرفا برای تست کردن فرایند سایت اصلا توصیه نمی‌شود.

در صورتی که به هر دلیلی ناچار شدید برنامه خود را عوض کنید حتما از طریق سایت نسبت به کنسل کردن رزرو انجام شده اقدام کنید و در صورتی که به اینترنت دسترسی نداشتید می‌توانید با تماس با دفتر پزشک مورد نظر خود یا دفتر پزشک خوب قرار خود را کنسل نمایید.

در صورتی که در فرایند رزرو مشکل داشتم چه کنم؟
مشکلات خود در فرایندهای پزشک خوب را از طریق قسمت تماس با ما به ما منتقل کنید تا در اسرع وقت نسبت به رفع آن اقدام نماییم.
        در صورتی که نظر یا پیشنهاد و انتقادی در مورد پزشک خوب داشتم چگونه می‌توانم اعلام کنم؟
از طریق قسمت "اعلام نظرات" هرگونه نظر خود را به ما اعلام کنید. ما مشتاقانه در انتظار شنیدن نظرات سازنده شما هستیم. ما ادعا نمی‌کنیم که می‌توانیم تمامی نظرات مشتریان را در پزشک خوب اعمال کنیم ولی تمام تلاشمان را برای شنیدن نظرات شما خواهیم کرد.
 
چگونه می‌توانم به پزشک خوب کمک کنم؟
ما پیشاپیش از حسن نیت شما تشکر می‌کنیم. شما می‌توانید کارهای زیر را برای کمک به ما انجام دهید:
  • هرگونه نظرات سازنده خود را از هر طریقی که راحت‌تر هستید با ما در میان بگذارید.
  • در صورتی که پزشک هستید لطفا از قسمت "ثبت‌نام پزشکان" اعلام همکاری نمایید.
  • ما را به پزشکان و افرادی که فکر می‌کنید تمایل به استفاده از خدمات ما داشته باشند معرفی نمایید. ما به تبلیغات دهان به دهان شما به عنوان مهم‌ترین ابزار ترویج خود نگاه می‌کنیم.
  • اگر هیچ‌کدام از موارد بالا را نمی‌توانید انجام دهید برایمان دعا و آرزوی موفقیت نمایید.
تبلیغات